KONST / Litografier / Grafiskt blad 13714016
nr 1371 4016
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, "Cows". Signerad, numrerad 27/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:06:28
100 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr